Sxe Injected nedir ve nereden indirebilirsiniz

Sxe injected 2006 yılında Arjantinli kodlamacı Payas tarafından piyasaya sürülmüş olan online sunucular için hileleri engellemeye yarayan bir anti-hile yazılımılıdır. Daha çok Counter-Strike sunucularında kullanılan sXe injected’in 2006 yılından bu güne kadar 2-3 ay gibi belli aralıklarda sürekli güncellenmiş ve bugüne kadar yaklaşık 30 yeni sürümü çıkmıştır. Son olarak 24 mayısta 12.3 fix 5 sürümü çıkan sxe son sürümde yaklaşık 15 adet güncelleme yapmıştır.

Cheating Death 2007 yılından sonra artık güncelleme yapmayacağını açıkladıktan sonra , sxe’nin kodlamacısı payas sxe injected’i geliştirmeye hız verdi ve her yeni sürümde yeni güncellemeler yaparak sxe’yi mükemmel bir sistem haline getirdi.Sxe sürekli hackerlar tarafından kırıldığı için sürekli fix sürümler yayınladı ve hilelere karşı yeni özellikler yayınladı. Son 1 yıl içerisinde sxe’ye oyuncunun ekranından görüntü alma, Wallhack kontrolü gibi özellikler eklenerek oyuncuların rahat bir oyun oynaması için gerekli çalışmalar yapıldı. İlk çıktığında win7 ve 64 bit desteği olmayan sxe geliştirilerek win7 ve 64 bit sistemlerde sorunsuz olarak çalışır hale getirildi. Son zamanlardaki güncellemelerde sxe’ye popup reklam koyan payas oyuncuların büyük tepkisini çekmişti.

Yaklaşık 5 senede büyük bir gelişme kaydederek dünyadaki çoğu online sunucuda kullanılmaya başlayan sxe ülkemizdede yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar donanım yetmezliği , bilgisayarda virüs olması , patchlı oyun dosyaları kullanmaları nedeniyle programı açarken hata almaktadırlar. Bu tür sorunları yaşayan kullanıcılar öncelikle bilgisayarlarında virüs taraması yaptıktan sonra sxe ve oynadıkları oyunu regedit ile beraber tamamen bilgisayarlarından kaldırdıktan sonra tekrar kurmaları gerekmektedir.

sXe Injected indirmek için bu adresi kullanabilirsiniz.

“Sxe Injected nedir ve nereden indirebilirsiniz” üzerine 2 yorum.

  1. sxe hile ile ilgili bilgi verseniz nede guzel olurdu 🙂 ne zamandır arıyorum ama hiç bir şey bulamadım 🙁

    1. Online oyunlarda hilenin pek doğru bir yol olduğunu düşünmüyoruz, bundan dolayı online oyunların hileleri ile ilgili bir yazı yazmayı pek dusunmuyoruz 🙂

Bir yanıt yazın