Börü dizisi 34 50 telsiz kodu nedir?

Börü dizisi geçtiğimiz akşam yayınına başladı. Dün gece sosyal medyada en fazla konuşulan konulardan biride Börü dizisiydi.

28 şubata yayın hayatına başlayan ve toplamda 6 bölümden oluşacak dizi, kısa olmasından dolayı seyircileri üzse de her kaliteli yapım gibi tam anlamıyla tadında bırakacak ve efsana Türk diziler arasında ki yerini ilk sıralarda alacak gibi görünüyor.

İlk bölümün de sıkca yer alan 34 50 telsiz kodu, yapımcının açıkladığı bilgilere göre henüz bir anlam ifade edip etmediği belli değil. 34 50 telsiz kodu için seyircilerin tahminleri ise “Arkanda kimseyi bırakma dan temizle” gibi yorumlanıyor.

34 50 telsiz kodu dizide henüz bir netlik kazanmasa da, yakın zamanda ne olduğu net bir şekilde anlaşılacak, ayrıca henüz Börü dizisini izlemeyeniniz veya duymayayınız var ise Star TV nin resmi sitesinden izleyebilirsiniz.

Günceleme;

Dizinin yeni bölümünde 34 50 telsiz kodunun ne olduğu tam olarak ortaya çıkmış bulunmakta. Börü dizisinde kullanılan 34 50 kodu timin yani börünün kodu olarak geçiyor.

Ayrıca Sebe süresi 50. ayet, 34. süre 50. ayet.
“Eğer haktan saparsan bu benim kendi kusurumdur. Doğru yolu bulursan onun vahyetmesindendir, o herşeyi bilir.”

“Börü dizisi 34 50 telsiz kodu nedir?” üzerine 4 yorum.

  1. kim ne derse desin, börü dizisi gelmiş geçmiş en kaliteli Türk dizisi olma yolunda hızla ilerliyor, şeyirciyi sıkan gereksiz uzun 2 saatlik kalitesiz dizilerle karıştırmayın.

  2. 34. Sure Sebe süresi
    50. Ayeti kelimesininvanlamını kendilerine hak bilmiş kahraman vatan evlatlarına selam olsun

Bir cevap yazın