Boron temizlik ürünü nedir? Fiyatı ne kadar

Son zamanlar da yurt çapında sıklıkla market ve temizlik malzemelerinin satıldığı yerlerde karşınıza çıkan, tamamen yerli ve milli olarak Eti Maden işletmeleri tarafından üretilen Boron temizlik maddesi ile alakalı bilmeniz gereken tüm bilgiler bu makalede.

Keyifli okumalar dilerim.

Tamamen yerli ve milli boron temizlik maddesi nedir?

Boron temizlik ürünü

“Türkiye’nin Bor madeninden Türkiye’nin temizlik ürünü” sloganı ile bu yılın başında Dünya’nın lider bor üreticisi Eti Maden İşletmeleri  tarafından piyasa sürülen temizlik maddesi, daha raflarda ki yerini almadan herkesin merak konusu oldu. Özellikle fiyatının diğer temizlik ürünlerine nazaran daha uygun olması ve ar-ge projelerinin sonucunda üretilmesi ülkemiz adına gurur verici bir girişimin ilk adımıdır.

Doğa dostu ve bor içerikli

Bordan elde edilen boraks bileşeni, bitkisel sabun, soda aktif oksijen ve benzeri tamamen doğal maddelerden oluşan boron’un genel olarak temizlikteki bileşenleri ;su, oksijen, sodyum ve bordan meydana gelen, toprakta ve bitkilerde bulunan doğal bir mineraldir. Petro kimya içermediği için de hem insan sağlığı için hem doğaya olan duyarlılığı için diğer temizlik maddeleri ile kıyaslanınca boron temizlik maddesi rakiplerine ciddi anlamda fark atıyor.

Lekelere karşı kesin çözüm

Hem endüstriyel alanda hem de evde rahatlıkla kullanabileceğiniz boron temizlik ürünü, çamaşırlarınızda ki leke, mantar ve koku gibi kirliliklere karşı kesin çözüm sağlıyor. Petro- Kimya bileşenleri içermemesi de oldukça önemli olan bu üründe çamaşırlarınız asla renk kaybı yaşamaz.

Boron temizlik ürünü fiyatı

Boron temizlik ürünü ülkemizin tüm market zincirlerinde raflardaki yerini almış durumda. Fiyatı ise oldukça makul olarak belirlenmiş durumda. 4 kiloluk paketlerde satışa sunulan yeni ürün BORON’un satış fiyatı ise 24,90 TL.

Türkiye Dünya bor rezervinin %73’üne sahip

Boron temizlik ürün tanıtımı

Eti maden işletmeleri bugün ülkemizi temsil ederek Dünya bor rezervinin %73’ünü işleyerek ihracat anlamında ciddi oranda ticaret sağlayarak ülkemizin ekonomisine ve vizyonuna katkı sağlamaktadır. Kendi bünyesin de teknolojisini geliştirerek, yani boru işleyerek farklı alanlarda ithalat/ihracat sağlayarak başladığı temizlik maddeleri ile gelişime sunduğu adımı da atmış oldu.

Dipnot: Makalemiz reklam amaçlı değildir. Ülkemize ve milletimize katkı sağlayacak her unsuru ve bilgiyi paylaşmak vizyonumuz gereği okurlarımıza bir borcumuzdur.  

Bir yanıt yazın