Bir bayanı nasıl etkilersiniz – Yakışıklı mı, sempatik mi?

Bayanlar için tabiki yakışıklılık önemli nedenlerden biridir, eğer seçme şansları olsaydı emin olun yakışıklı biri tercihleri olurdu. Eğer yakışıklı biri değilseniz üzülmeyin sizler için sempati, karizma.. gibi şeyler de var.

Bayanlar için yakışıklı veya sempatik olmakdan onemli şeyler vardır, butlaka sadakat, sevgi.. gibi şeyler ilk sıralardadır ama bunlardan sonra kücük bir sıralama yapmak gerekse,

Meslek ve Kariyer; İleriye yönelik bir ilişki düşünmeseler bile birlikte oldukları insanın mesleki durumu ve kariyerleri bayanlar için önemlidir. Bütün bayanlar gücü gösterişi severler, kariyeriniz olmazsa bile güzel bir üniversitenin güzel bir bölümünü bitirmeniz onlar için övünme kaynağı olucaktırki buda hatunların sevdiği Bir şey.

Karizma; Duruşunuz, oturup kalmanız, sesiniz tonu bayanlar için çok önemlidir. Onların yanındayken onu güvende hisetirmelisiniz. Yanında olduğunda sizin erkek gibi erkek olduğunuzu bilmeli. Saglam bir duruş kazanmanız için düzenli spor yapmanızı öneririm, haftada 3 günlük bir çalışma ile 3 ay gibi kısa bir zamanda vucudunuzu şekillendirebilir, vudunuzu şekillendirmek sadece kas yapmak anlamında değildir. Spor yapmanız sizin duruşunuza oturuşunuza kadar etki eder.

Eğlence; Hatunlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar bu bir gerçek, eğlenceli biri olmak demek şebeklik yapmak demek değildir, size yakışmayan şeylerle karşınızdakini güldürmeye çalışmayın. Komik olmak için kendizi kasarsanız çoğu zaman gereksiz konuşmuş biri olursunuz, komik olmak hazır cevap olmaktır biraz, espiri yaparken sıradan espirileri çok fazla yapmayın, bir defa yaptığınız şakayı cok komik olsada tekrar tekrar yapmayın, güzel espiriler edinmek için mizah dergilerinden faydalanabilirsiniz. Kıssa zamanda komik biri olmayı beklemeyin..

Para para para… eğer paranız olsaydı emin olun bu kitabı okuma zahmetine girmezdiniz, paranız varsa gücünüz vardır, gücünüz varsa saygınız, saygınız varsa karizmanız, karizmanız varsa size kucak açanlar vardır.

“Bir bayanı nasıl etkilersiniz – Yakışıklı mı, sempatik mi?” üzerine 1 yorum.

  1. yok arkadaş ne yakışıklık, ne sempati ne başka bir şey kızları tavlar, kızları tek bir şey tavlar oda para, 20 yaşındayım, boyda var tipde var para yoksa hiç bir kız size bakmaz, bırakın onu bunu çalışın, koyun cebinize paranızı, alın arabanızı bakın ozaman hiç ummadığınız kızlar bile size tav olur.

Bir yanıt yazın